15 грудня 2015 року
«Audi Центр Львів»
вул. Липинського, 54 Д, м.Львів
Перспективи
розвитку економіки
України у 2016 році

Організатор

Юридична компанія Ейч.Ді.Партнерз

Фінансовий партнер

ВіЕс Банк

Страховий партнер

СК Уніка

Автомобільний партнер

Компанія НІКО ЗАХІД
Audi

Телевізійний партнер

Твоє Місто

Бізнес партнер

Citadel Capital

Інтернет-партнер

GOLDWEB

Приймає

Готель Леополіс

Організатор семінару − ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»

ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» надає інформаційно-консультативні послуги правового характеру.

На сьогоднішній день штат компанії одночасно керує кількома великими проектами, оперативно і грамотно надає потрібну юридичну допомогу та здійснює правовий супровід. Компанія надає широкий спектр компетентних послуг правового характеру, зокрема: юридичне сприяння при створенні підприємств, реструктуризації, ліквідації й банкрутстві, послуги у сфері трудового, корпоративного, договірного, антимонопольного права, захист прав і інтересів клієнта в господарських судах і судах загальної юрисдикції, представлення інтересів клієнта в податкових органах і інших органах державної влади і управління та ін.

Наша компанія також виступає організатором багатьох заходів, спрямованих на покращення бізнес-середовища в Україні, пошук шляхів та механізмів залучення інвестицій у пріоритетні галузі України та м.Львова, обмін досвідом між учасниками. Серед таких заходів є Осіння Юридична Конференція, Практичний Податковий Семінар, Весняний Діловий форум, HR семінар, які успішно проводяться кожного року у м.Львів.


Весняний Діловий Форум

dilovyy-forum.com.ua

Відбувся у Львові цієї весни (28-29 квітня) вже втретє. Ключовою темою цьогорічного Форуму був пошук шляхів та механізмів залучення інвестицій у пріоритетні галузі України та Львова. Зокрема, форум складався із чотирьох дискусійних платформ, під час яких були обговорені питання розвитку інфраструктури, стану банківського сектору та ринку нерухомості, підвищення привабливості ведення бізнесу в Україні.

Захід відвідало понад 130 представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, девелоперського бізнесу, успішних підприємців.


Практичний податковий семінар «Загальні зміни в податковому та фінансовому законодавстві України»

www.taxes.lviv.ua

Конференція проходила у форматі засідання всіх учасників та виступів доповідачів. Це аполітичний, не комерційний проект, спрямований на отримання інформації щодо змін в податковому законодавстві; обмін досвідом щодо застосування змін законодавства в практиці та налагодження комунікацій між учасниками семінару.

Медіа підтримку заходу здійснили канал новин «24», радіо 24, ТРК «Люкс», журнал «Компаньйон» та «Власний бізнес». Фото, відео та матеріали конференції ви можете переглянути на офіційній сторінці Семінару: www.taxes.lviv.ua.

Ви також можете переглянути інформацію про перший практичний податковий семінар, що відбувався 1 лютого 2011 року, перейшовши за посиланням : www.tax.reform2011.com.ua


Осіння юридична конференція

www.law-conference.com.ua

Захід проводиться спільно з юридичним факультетом Львівського Національного Університету імені Івана Франка. У 2010 році тема заходу звучала як «Теоретичні та практичні аспекти застосування норми господарського та фінансового права в Україні». Осіння Юридична Конференція організовується з метою обміну досвідом між юристами-практиками та юристами-науковцями, налагодження комунікацій між юристами різних рівнів, збагачення досвіду студентами-юристами, які матимуть можливість відвідати цю Конференцію. Друга осіння юридична конференція відбудеться вкінці жовтня-першій декаді листопада 2011 року.


HR семінар «Управління персоналом у посткризовий період»

www.hr-west.com.ua

8 липня 2011 року у м. Львові ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» спільно з Львівською бізнес-школою Українського Католицького Університету (LvBS) організувала HR семінар «Управління персоналом у посткризовий період». Проведення такого заходу сприяло налагодженню комунікацій між топ-менеджерами та HR директорами компаній, що є лідерами на ринку Західного та Центрального регіонів України, допомогло отримати інформацію щодо змін, що відбулися у сфері управління людськими ресурсами у посткризовий період, проаналізувати особливості українського ринку праці та обмінятися досвідом щодо процесу ефективного управління персоналом як основи життєздатності та успішності сучасного бізнесу.