15 грудня 2015 року
«Audi Центр Львів»
вул. Липинського, 54 Д, м.Львів
Перспективи
розвитку економіки
України у 2016 році

Організатор

Юридична компанія Ейч.Ді.Партнерз

Фінансовий партнер

ВіЕс Банк

Страховий партнер

СК Уніка

Автомобільний партнер

Компанія НІКО ЗАХІД
Audi

Телевізійний партнер

Твоє Місто

Бізнес партнер

Citadel Capital

Інтернет-партнер

GOLDWEB

Приймає

Готель Леополіс

Правова інформація


Авторське право

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.

Застереження

Адміністрація має право змінювати всі тексти, документи, ілюстрації, іншу інформацію опубліковану на цьому веб-сайті без попередження. Інформація подана на даному веб-сайті може містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Інформація представлена на даному веб-сайті не може використовуватися як публічна оферта послуг.

Обмеження відповідальності

Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам.

Посилання на сайти третіх осіб

Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.